Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centrui suteiktas EQUASS Assurance kokybės sertifikatas.

Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre organizuotas „Gražiausio margučio“ konkursas. Kūrybinėje veikloje dalyvavo 27-ios socialinės priežiūros paslaugas gaunančios šeimos, iš kurių 7 užėmė prizines vietas. Gražiausius margučius išrinko Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai.
Šv. Kūčių rytą keturračiais ratuoti Kalėdų seneliai aplankė Krizių centro gyventojus ir Bendruomeninių vaikų globos namų vaikus.
Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centras dėkoja Mažeikių Atv klubo nariams už dovanas ir progą iš arti susipažinti su „plieniniais žirgais“.

Kad neprailgtų Šv. Kalėdų dienos laukimas, Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro socialinė darbuotoja su šeimomis 5 paslaugų gavėjų šeimų vaikams įteikė savo rankų darbo advento kalendorius, kad kiekviena diena būtu džiaugsminga.

Spalio 26 d. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre Atviros jaunimo erdvės patalpose vyko „Moliūgų šypsenų” konkursas. Moliūgų skaptavimo metu įstaigos darbuotojai išreiškė savo kūrybiškumą ir meninius sugebėjimus. Gražiausi moliūgo autoriai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Rugsėjo 18 d. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro specialistai ir gydytoja bei Mažeikių rajono savivaldybės sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Aranta Būtautaitė-Garalienė lankėsi AB „ORLEN Lietuva“ įmonėje. Pristatytos prevencinės socialinės paslaugos teikiamos Mažeikių rajone, kalbėta kaip svarbu pasirūpinti ne tik savo fizine, bet ir emocine sveikata.

Rugsėjo 22-oji – tarptautinė diena be automobilio. Dalinamės tradicija tapusio paminėjimo akimirkomis. 

Dėkojame VšĮ „Vilties erdvė“ už bendrystę, už kvietimą sudalyvauti vasaros palydų šventėje ir sporto varžybose.
Ačiū už puikią nuotaiką ir šiltą atmosferą.
Rugsėjo 8 dieną Šeimos ir vaiko gerovės centro Atvira jaunimo erdvė kartu su centro komanda aktyviai dalyvavo Mažeikiuose organizuotame politikos diskusijų festivalyje „Aš esu valstybė“.
Turėjome galimybę susitikti su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen, Seimo ir kitų valstybės institucijų atstovais, „Blue/Yellow“ įkūrėju Jonu Ohmanu, prof. dr. Alfredas Bumblausku, Jaunimo reikalų agentūros direktoriumi Jonu Laniausku, Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vedėja Egle Došiene, Mažeikių rajono savivaldybės, švietimo įstaigų vadovais bei atstovais ir kt.
Taip pat įvykdėme savo užsibrėžtą tikslą ir akcijos metu paaukotus kuponus perdavėme Jonui Ohmanui.
Dalijamės akimirkomis. 
Rugsėjo 5 d. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre vyko konsultacinis/diskusinis susitikimas tema „Iššūkiai ir patirtys atvejo vadybos procese“. Susitikimo tikslai:
bendradarbiavimas su socialiniais partneriais,
pasidalinimas darbo praktikomis,
pasikeitimas nuomonėmis,
aktualių klausimų atvejo vadybos ir socialinio darbo praktikoje išgryninimas.
Rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną, Mažeikių rajono Šeimos ir vaiko gerovės centro kieme susirinkusius vaikus džiugino įvairios pramogos. Dalijamės šventės akimirkomis.
Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre veikia darbuotojos Daivos Norutės autorinių fotografijos darbų paroda „Gamtos spalvos bei persipynę pasauliai“. Susidomėjusius kviečiame apsilankyti ir pamatyti adresu Laisvės g. 83, Mažeikiai.

Nuo 2023 m. liepos 1 d. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centras vykdo Bendruomeninių šeimos namų funkcijas ir koordinuoja prevencinių socialinių paslaugų teikimą Mažeikių rajono gyventojams. Paslaugos pristatytos Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro bei VšĮ Vilties erdvė darbuotojams. 

ČIA GERA AUGTI
Globojančių šeimų festivalis Vilniuje
Mūsų centro komanda ir gausus globojančių šeimų būrys mėgavosi įsimintinomis šventės akimirkomis, pramogomis, bendryste
2023-06-03 Šeimos krizių centrui – 3 metai!

2023-05-25 Akimirkos iš DUOday dienos Mažeikiuose 

2023-05-15 Piešinių konkurso „Mano šeima” piešiniai ir laimėtojų apdovanojimai. Dėkojame visiems dalyvavusiems!

2023-04-13 Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centro bei Atvira jaunimo erdvė „100’ts metų” specialistų komanda vakar surengė Velykinių margučių ridenimo popietę, kurioje dalyvavo globėjų, budinčių globotojų šeimos bei atviros jaunimo erdvės jaunuoliai.

2023-04-07 Ruošiantis gražiausiai pavasario šventei, Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre vyko „Velykinių sausainių dirbtuvės“.
Velykinėje popietėje dalyvavo socialines paslaugas gaunančios šeimos.
2023-03-31 d. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai dalyvavo Vilniuje vykusiame Europos Sąjungos projekto „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ baigiamajame renginyje.

2023-03-18 Visoje Lietuvoje vyko dviejų dienų Maisto banko organizuota akcija. Prie šios kilnios misijos taip pat prisijungė ir mūsų įstaigos darbuotojai, jų dalyvavo net 25. Ačiū visiems geranoriškai prisidėjusiems savo darbu ir, be abejo, Ačiū visiems mažeikiškiams nelikusiems abejingais nepasiturintiems.#maistobankas

2023-03-10 d. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre įvyko kiek kitokia atokvėpio pertraukėlė įstaigos darbuotojoms. Grožio pamokėlės metu, gavusios daug teorinių žinių ir praktinių pritaikymo įgūdžių, merginos pasitiko savaitgalį dar labiau pasitikinčios savimi.

2023-03-08 įstaigos darbuotojos vyko į Kauną, į didžiausią motyvacinę konferenciją – ,,Drąsa gyventi ir veikti”, kurią jau šeštus metus organizuoja ,,Moters vizija”.

2023-02-22 Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai dalyvavo Kauno kolegijos ir Nacionalinės globėjų, įtėvių mokymo ir konsultavimo specialistų asociacijos tarptautinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje „GLOBĖJŲ RENGIMAS IR PARAMOS SISTEMA: LIETUVOS IR LENKIJOS PATIRTYS“.

2023-02-17

Šiandien bendradarbiaujant su VšĮ „Via Alba” įstaigos darbuotojai buvo pakviesti patyrinėti savo emocinį intelektą ir dalyvauti seminare „Emocinis intelektas-elgesio su savimi pagrindas”.

2023-02-14 Akimirkos iš Atviros jaunimo erdvės 5-ojo gimtadienio šventės

2023-02-16 Šiemet, kaip ir kasmet tradiciškai dalyvavome Mažeikių vasario 16-osios šventiniame bėgime „Bėgame už laisvę”! 🥇🏆🏃🏃‍♀️
Atvira jaunimo erdvė „100’ts metų“ kartu su entuziastingais jaunuoliais bei įstaigos darbuotojais aktyviai dalyvavome šventės bėgime, puošėmės lietuviška atributika ir minėjome visiems taip svarbią Lietuvos valstybės atkūrimo dieną! 🇱🇹

2023-02-03

CEPELINŲ DIENA!
Šeimos krizių centras tęsia tradiciją ir kaip kiekvienais metais pakvietė visus susiburti ir paminėti „Cepelinų dieną” ragaujant net 4 rūšių cepelinus.
2023-01-13 Šiandien – svarbi diena Lietuvai, svarbi kiekvienam iš mūsų. Mes prisimename, kodėl esame laisvi! 
🕯Sausio 13-ąją paminėjome prisijungdami prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija” ir įstaigos languose uždegėme vienybės ir liudijimo žvakutes.
💛💚❤️Pietų metu pasidabinę lietuviška atributika Mažeikių Laisvės g. sudalyvavome tradiciniame miesto minėjime – Laisvės bangoje.
🤗Dieną vainikavome bendrais kolektyvo pietumis, pasidalijome emocijomis, prisiminimais.

2022-12-08 ir 2022-12-29 Konferencijos ,,Paauglių pasaulis: kaip perprasti ir tapti paauglių pasaulio dalimi” akimirkos

2022-12-18 Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai dalyvavo labdaringame Kalėdinių senelių bėgime.
Gera dalintis gerumu! 

2022-10-19 Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro socialinė darbuotoja darbui su šeimomis savo profesiją pristatė Viekšnių maltiečių vaikų dienos centrui.

 2022-09-30  –  2022-10-02 dienomis Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro kolektyvas, dalyvaudamas „Socialinių paslaugų įstaigų darbuotojų emocinės sveikatos stiprinimas ir darbe patiriamo streso įveikimo būdai“ mokymuose, turėjo galimybę prisiminimų bagažus pripildyti naujais potyriais ir sustiprinti ryšį su darbo kolegomis.

2022-09-27 Diena buvo kupina juoko, gražių žodžių, teigiamų emocijų ir šilumos širdyse – taip Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro kolektyvas paminėjo Lietuvos socialinių darbuotojų dieną!

2022-09-22. Tarptautinė diena be automobilio.

Susibūrėme draugėn ratuoti dviračiais , paspirtukais  ir pajudėjome į Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centrą!

Kelionė miesto gatvėmis užkūrė energiją darbo dienai! 
Džiaugiamės šaunia ir aktyvia savo darbuotojų komanda!

Festivalio „Vaikai yra vaikai” Klaipėdoje akimirkos

Globos centro 4-ojo gimtadienio akimirkos

2022-07-01 Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre vyksta mokymai. Tema „Pagalba šeimai: tėvų ir vaikų ryšio stiprinimas”, įgyvendinant projektą „Pagalbos mechanizmas vaikams ir jaunuoliams iš pažeidžiamų grupių bei jų šeimos nariams“ . Seminarą veda ir žiniomis dalinasi VšĮ Šeimos santykių instituto specialistės.

2022 m. birželio 1 d. – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre ši diena buvo kupina vaikų juoko, teigiamų emocijų ir daug gerų įspūdžių. 

2022 m. birželio 1 d. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Šeimos krizių centras minėjo 2-uosius veiklos metus.
2022 m. gegužės 21 d. 
Gatvės muzikos diena Mažeikių senamiesčio parke.

22-04-22 Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre vyko velykinių margučių dirbtuvės ukrainiečių šeimoms.

21-12-29 Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre vyko edukacinė paskaita: ,,Vaikų auklėjimas, rodomas pavyzdys“ šeimoms, gaunančioms socialines paslaugas.

21-12-28 Už bendrai suaukotą pinigų sumą vaikinui nupirktas ir padovanotas naujutelaitis saksofonas!

21-12-27 Keturračių klubo nariai lankėsi Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre: aplankyti Krizių centro gyventojai ir BVGN vaikai

21-12-22 „Šventė yra tada, kai pasipuoši širdį, išgyveni bendrystę ir garsiai juokiesi“
21-12-21 Kalėdinis paštas atkeliauja!

21-12-16 Trumpas vakarinis pasivaikščiojimas su pašnekesiais | AJE

21-12-13 VšĮ „Via Alba“ kartu su partneriais Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centru ir restoranu „Mario“ įgyvendino projektą ,,Mažeikių puodas”.

21-12-13 Policijos komisariate sukurtas kalėdinis stebuklas.
Į renginį pakviesti ir Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro atstovai.
21-12-03 Susitikimas su LR Seimo nariu Valiumi Ąžuolu, jo patarėja Reda Šiauliene ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatore Kristina Sereikiene

21-11-23 Bendruomenės sodo rudens šventė

21-09-29 Rudeninė talka

21-10-20 Darbų saugos ir gaisrinės saugos mokymai

Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro specialistai tęsia susitikimus su Mažeikių rajono seniūnijų atstovais

21-09-30 Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro bendruomenė mini 5 metų įstaigos darbo sukaktį

21-09-28 Padėkos raštas už nuoširdų socialinį darbą 

21-09-27 socialinių darbuotojų diena

21-09-14 ,,Sedos jurginas“ – šventės metu savo veiklą Sedos bendruomenei pristatė Globos centro specialistai

21-09-04 „Jaunimo piknikas 2021“

21-08-11 Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centras džiaugiasi baigtais EQUIP trenerių mokymais

21-07-16 Tarptautiniai praktiniai savižudybių intervencijos įgūdžių lavinimo mokymai ASIST

21-07-05 Globėjų diena

21-07-01 Globos centro specialistų komanda kvietė mažeikiškius pasikalbėti apie vaiko globą

21-06-29 Globos centro organizuota iškyla bei diskusija apie budinčio globotojo veiklos galimybes Mažeikių rajone

21-06-04 Pirmoji  Europos solidarumo korpuso finansuojamo projekto „Mažeikių senamiesčio bendruomenės sodas“ talka

21-06-02 Šeimos krizių centras paminėjo pirmuosius veiklos metus

2021 m. gegužės 17 d. centre vyko atvejo vadybininkų metodinis susirinkimas ,,Psichologinis smurtas prieš vaiką“

21-05-11 „DAROM IKI GALO 2021“

21-04-03 Centro bendruomenė, margino kiaušinius, dalijosi tradiciniais ir šiuolaikiškais marginimo būdais, gera nuotaika bei šypsenomis

21-03-27 Paskutinis kovo šventadienis – Verbų Sekmadienis

21-03-24 Susitikimas su Savivaldybės, Mažeikių raj. policijos komisariato ir Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovais

21-03-02 Mažeikių mieste galite pamatyti informaciją apie Šeimos krizių centrą

21-01-13 Mes žinome, kodėl esame laisvi

20.02.26 Svečiuose – atstovai iš Plungės

20.02.25 Užgavėnės – tik pasirodė, kaipmat ir išvijom

19.12.10 Globos centrui skirtas naujas automobilis

19.12.16 Padėkos vakaras globėjams

19.11.25 Tarptautinė konferencija

19.11.22 Konferencija Vilniuje

19.10.17 Penktadienio vakarai

19.10.15 Klasės valandėlės kitaip

19.10.10 Psichikos sveikatos diena

19.09.27 Profesinė šventė

    Skip to content