Globos centras

Mus galite rasti ir Facebook paskyroje: Vaikai yra vaikai. Mažeikiai


1
2
3
4
resize_1472x924_20190621-remimas-pagrindine-21220

Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centras kviečia pasidalinti savo namų ir širdies šiluma su vaikais, kuriems reikalinga pagalba ir tapti

BUDINČIAIS GLOBOTOJAIS.

 

Budintis globotojas – tai asmuo, kuris laikinai likusį be tėvų globos vaiką prižiūri savo namuose, natūralioje šeimos aplinkoje, užtikrindamas jam fizinį ir emocinį saugumą, ugdymąsi, auklėjimą, atliepia vaiko poreikius ir suteikia kasdienę priežiūrą.

 

Jeigu Jūs:
  • esate 21-65 m. amžiaus;
  • turite ne žemesnį nei vidurinį išsilavinimą;
  • nesergate ligomis, kuriomis sergant negalima globoti vaiko;
  • nesate teismo pripažintas neveiksniu arba ribotai veiksniu;
  • jums nebuvo apribota tėvų valdžia;
  • nesate nušalintas nuo globėjo pareigų;
  • nėra kitų Civilinio kodekso 3.269 straipsnyje nurodytų pagrindų.

 

Daugiau informacijos rasite paspaudę nuorodą -> https://vaikoteises.lt/naujienos/naujienos/budintis-globotojas-koks-tai-darbas-ir-ka-reikia-zinoti-norint-juo-tapti.html

Dėl išsamesnės informacijos kviečiame kreiptis

tel. +370 695 55718, +370 665 23370 arba el. paštu gimk2@mazeikiugloboscentras.lt

Projekto organizatoriai, vykdytojai ir partneriai:

ivaikinimo tarnyba
gimk

2018 m. liepos 1 d.  įvyko Vaikų teisių apsaugos pertvarka. Vienas iš pertvarkos aspektų, kiekvienoje savivaldybėje įsikūrę Globos centrai. Ne išimtis ir Mažeikių rajono savivaldybės pagalba  įkurtas Globos centras, Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centre. 

Globos centras – tai socialines paslaugas teikianti įstaiga, kurios tikslas – užtikrinti, kad esamiems ir būsimiems globėjų (rūpintojų) ir įtėvių šeimoms ir jų vaikams būtų prieinama ir suteikiama reikalinga pagalba. Esame pasiruošę konsultuoti, tarpininkauti, informuoti, organizuoti Globėjų (rūpintojų) ir  įtėvių mokymus, savipagalbos grupes bei teikti visokeriopą pagalbą.

Norime pasidžiaugti, kad Globos centro komanda aktyviai įtraukia ir buria Mažeikių rajono esamus ir būsimus globėjus (rūpintojus) ir įtėvius į bendruomenę.

Siekiame, kad Globos centro teikiamomis paslaugomis naudosis vis daugiau Mažeikių rajono būsimų ir esamų globėjų (rūpintojų) ir įtėvių, kuriems reikia pagalbos, žinių, palaikymo.

 

Skip to content