Balandžio 17-18 d. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai savanoriavo ,,Maisto banko“ akcijoje.

Balandžio 17-18 d. Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai savanoriavo jubiliejinėje, 40-tą kartą vykusioje ,,Maisto banko“ akcijoje.

Dėkojame visiems, kurie aukojo ir prisidėjo prie pagalbos stokojantiems.

 

 



Translate »
Skip to content