DUOday Mažeikiai!

Gegužės 23 dieną Lietuvoje jau penktą kartą startavo DUOday – diena, kai įmonės bei organizacijos visoje šalyje iki gegužės 31 d., kviečia  asmenis su negalia išbandyti naujas profesijas bei darbo roles, o kartais net tapti nauju kolega. Iniciatyvos tikslas – kad skirtingose organizacijose įvairias profesijas išbandę žmonės po to gautų ir realius darbo pasiūlymus bei būtų įdarbinti – tiek versle, tiek viešajame sektoriuje.

Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro DUOday’24 iniciatyvos Mažeikiuose koordinatorė – Diana Žuolienė lydėjo iniciatyvos dalyvius į įmones bei organizacijas.

Šiais metais žmonės su negalia išbandė 400 darbo pozicijų visoje Lietuvoje, Mažeikiuose žmonės išbandė net dešimt darbo pozicijų.

Šiemet Mažeikiuose DUOday iniciatyvoje dalyvavo UAB „Rimi Lietuva“, AB „Telia Lietuva“, VĮ Regitra, Mažeikių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija „Gyvenimo spalvos“, UAB „Grūstė“, Mažeikių Henriko Nagio viešoji biblioteka, Užimtumo tarnyba prie LR socialinės ir darbo ministerijos, VšĮ „Via alba“,  VšĮ „Dirbinyčia“, VšĮ „Būk su manimi“. Žmogės su negalia darbo dieną praleido organizacijose: stebėjo darbo procesus, pagal galimybes atliko užduotis ir bendravo su kolektyvu. Ši patirtis dalyviams suteikė daug įspūdžių, pozityvių patirčių, žinių, bei gerų emocijų. Dėkojame įmonėms ir organizacijoms už bendradarbiavimą ir galimybę pasimatuoti įvairias darbo pozicijas.

   Skip to content