Globėjos Bernadetos S. įspūdžiai apie šventę

Globėjos Bernadetos S. įspūdžiai apie šventę

Kaip nuo žvakės užsidega kita ir ištisi jų tūkstančiai, taip viena širdis uždega kitą ir visus tūkstančius. (L.Tolstoj)


„Šiandien grįžome iš dvi dienas trukusių pramogų vaikams, bei mokymų tėvams/globėjams. Ir kažin kaip norisi pasidalinti, pabuvus tarpe didelių širdžių žmonių. Begalinis ačiū organizatoriams!“ – savo įspūdžiais, pastebėjimais bei video akimirkomis dalinasi globėja Bernadeta Staskevičienė. 

Grįžom šiandien iš 2 dienas trukusių pramogų vaikams, bei mokymų tėvams/globėjams.Ir kažin kaip norisi pasidalinti, pabuvus tarpe didelių širdžių žmonių.Begalinis ačiū organizatoriams 💛—-Kaip nuo žvakės užsidega kita ir ištisi jų tūkstančiai, taip viena širdis uždega kitą ir visus tūkstančius. (L.Tolstoj)—-#LietuvaBeVaikųNamų#AlanasJonas #ŠirdiesVaikas

Gepostet von Bernadeta Staskevičienė am Dienstag, 4. August 2020


Tokie renginiai kaip šis, ne tik padėka globėjams, bet ir paskatinimas tiems, kurie vis dar nesiryžta priimti mažo žmogaus į savo šeimą, skirti jam savo širdies šilumą, rūpestį, suteikti galimybę vaikui augti laimingai, turėti pilnavertį gyvenimą,  saugią aplinką sveikam vaiko vystymuisi.

Be galo dėkojame ir didžiuojamės tais, kurie jau daug metų dirbą šį sunkų, bet labai reikalingą vaiko gerovei darbą. Visada džiaugiamės, jei atsiranda naujų rūpestingų darbuotojų, mylinčių globėjų, kurie suteikia vaikams šeimos šilumą.

Atviromis širdimis laukiame tų, kurie tyliai pasvarsto apie galimybę globoti be tėvų globos likusį vaiką.

– Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro bendruomenė