Globėjų dienos šventė

Globėjų dienos šventė

 „Žmogaus gyvenimas – gerai suregztas voratinklis. Kiekvienam jo suregztas tinklas – sava tvirtovė, čia sumegzti jausmai, žmonės, pasiekimai, tikslai ir svajonės.“ (Paulina Botyriūtė)
Bendruomeninio pagalbos vaikams centro Globos centro skyrius liepos 7 dieną sukvietė Mažeikių rajono globėjus į renginį „Viena šeima – viena širdis“.  Susibūrimo tikslas – paminėti Globėjų dieną, kuri Lietuvoje oficialiai minima pirmąjį liepos sekmadienį. Nepabūgę blogų orų prognozės į šventę sugužėjo ir maži, ir dideli. Šventės pradžia vyko Tirkšlių Kristaus Karaliaus bažnyčioje, kur buvo aukojamos Šv. mišios už globėjus ir jų šeimas, o vėliau šventė tęsėsi Tirkšlių pušyne, kuriame įvairių pramogų metu buvo pintas spalvotas ir nuoširdus palinkėjimų voratinklis. Vaikai ir globėjai žaidė, šokinėjo batutuose, linksminosi, bendravo, vaišinosi ir dalino vieni kitiems šypsenas ir geras emocijas.
Už tai, kad ši šventė tapo ryški, žaisminga, vaišinga, norime padėkoti šventės rėmėjams:
Mažeikių r. Tirkšlių seniūnijai, Tirkšlių Kristaus Karaliaus bažnyčios klebonui Petrui Smilgiui, UAB „ANNO“, UAB „Vigesta“, AB „Pieno žvaigždės“, UAB „Ekovalis“ darbuotojams,  UAB „Justepa“, Artūrui Grudikiui, Rasai Langei, Laurai ir Evaldui Piekiams, Evaldui Joneikiui.

Nuotraukų autorė – Austėja Grudytė