KVIETIMAS

KVIETIMAS

Išskirtinai nuostabūs grupės Kedrostubùras vyrukai sugrįžta į Mažeikius ir jau vasario 14 dieną drebins Atviros jaunimo erdvės sceną.
Juk AJE gimtadienis !
Juk Meilės diena !
Juk Kedrostubùras !

Grupė į muzikos scenas išplaukė 2018 metų pradžioje dalyvaudami Tamsta klubo rengiamame jaunų grupių konkurse Garažas’18 ir praėję į finalą laimėjo 3-ią vietą !
Pareitais metais grupė išleido savo pirmąjį albumą „DEL“, kuris pripildytas jau ilgai grupės viduje kunkuliavusių dainų. Tai tarsi DELta iš kurios išplaukia kūrybiškumas, išraiška, Meilė muzikai, pasauliui, artimui … tam, kuris klauso.

Grupės stuburą sudaro keturi, dar mokykloje kūrybine veikla kartu užsiimdavę vaikinai. Draugų grupė nevengia eksperimentuoti ir dažnai klausytojus stebina negirdėtais garsais ir naujais kūrinių deriniais. Jie savo kūrybą apibūdina kaip nuolatinę muzikinių atradimų kelionę tarp stilių, žanrų, emocijų ir istorijų, todėl jų programoje dažnai pavyksta išgirsti “Trap”, „Seawave“, „Skrr“, „Windwhistle“ mišinį, taip pat poezijos intarpų, džiazo improvizacijos, alternatyvaus roko elementų.
Kedrostubùras – tarsi savaime vykstantis ir besivystantis kūrybinis procesas kuriam nėra ribų, matų ar rėmų.

/// RENGINYS NEMOKAMAS /// + DISKUSIJA SU GRUPE ///

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCrRzz-2TWKni2KdyDNIbFCQ
Spotify: https://open.spotify.com/album/72FJg8Bq54G4VkQpz1bbff
Instagram: https://www.instagram.com/kedrostuburas/