Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Atviros jaunimo erdvės skyriuje lankėsi svečias. 

Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Atviros jaunimo erdvės skyriuje lankėsi svečias. 

Akmenė devyniems mėnesiams į mūsų kraštus atviliojo savanorį, kuris pagal Europos solidarumo korpuso programą Ventos regioniniame parke neatlygintinai talkina parko darbuotojams: vykdo įvairias technines ir intelektines veiklas, gilina savo šalyje įgytas žinias.
Iš Prancūzijos savanoriauti atvykęs Alan yra baigęs komunikacijos, žurnalistikos ir informacinių technologijų studijas, tačiau reaguodamas į pokyčius pasaulyje nutarė gilinti žinias aplinkosaugos, ekologijos srityse.
Susitikimo su Atviros jaunimo erdvės savanoriais metu, Alan dalinosi įspūdžiais, atradimais, patarimais kodėl verta savanoriauti, keliauti, kurti save per nepatogias, iššūkius keliančias situacijas.
Savanorystė – puiki galimybė gilinti savo anglų kalbos žinias, socialinius įgūdžius, plėsti savo suvokimą apie skirtingas kultūras, įvairių šalių tradicijas ir pan.
Drauge aptartos bendradarbiavimo, bendrų veiklų vykdymo galimybės – numatomos jungtinės iniciatyvos. 

Dėkojame savanoriui Alan už nepaprastai įdomų, atvirą bei įtraukiantį pokalbį!
(Alan, (if you’re reading this) Thank You for quality time, encouraging thoughts, lots of good advice for our Youth. We will cherish this!)

Taip pat tariame ačiū visiems atėjusiems ir nepabūgusiems stipraus lietaus už lango ir iššūkio kalbėti angliškai.

Gražūs, jauni žmonės, kaip gera, kad esat tokie aktyvūs net ir vasaros metu! Kaip nuostabu, kad galime mokytis, tobulėti, judėti pirmyn KARTU! 💕

– Atviros jaunimo erdvės komanda.