Padėka

Padėka

  Išeina metai….. Tik lieka pėdos – prasmingos būties ženklai,. Ir vėl pradžia…. Ir vėl gyvenimą pradėsime nuo vilties, tikėjimo, svajonių…..Vienas iš didžiausių šventinių džiaugsmų – galimybė padėkoti Jums, mieli rėmėjai!

AČIŪ: Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklai bei Židikų ir Sedos skyriams, UAB “Mažeikių šilumos tinklams”, UAB “Unilever Lietuva ledų gamyba”, UAB „Ekovalis“, UAB „Vigesta“, UAB „Justepa“, UAB „Optikos pasaulis“,  AB „Pieno žvaigždės“, Tirkšlių seniūnijai, Andriui Noreikai, Artūrui Grudikiui, Laurai ir Evaldui Piekiams, Birutei ir Virginijui Kateivoms, Editai Kateivienei, Aurelijai Vilkienei, Sonatai Jasienei, Rasai Budrikienei, Kamilei Budrikaitei, Rugilei Samoškaitei, Virginijai Balsienei, Irenai Daubarienei, Ritai Borusevičienei, Aldonai – Narmantaitei Yap, Mehmet Yap, Juditai Sedalei, Rasai Radzienei, Renatai Frejerei, Editai Badaukienei, Rolandui Tubučiui, Nerijui Grigaičiui, Vitalijai Juškienei, Stanislovui Kunsmonui, Vidai Jakienei.

AČIŪ, kad buvote ir esate su mumis! Ačiū už Jūsų šilumą, nuoširdumą, dosnumą,už atvirą širdį! Tai- tikri dalykai, kurie turi didžiausią vertę ir skatina mus dar labiau stengtis bei tobulėti. Te ateinančių švenčių šiluma paliečia Jūsų širdis, o gyvenimui suteikia naujų nuostabių spalvų!!!

Visada atminkite, kad gėris grįžta dešimteriopai…