Projektas ,,Mažeikių puodas“

Projektas ,,Mažeikių puodas“

🍁 Vakar Mažeikių senamiesčio bendruomenės sode (Laisvės g. 83.) vyko bendruomenės sodo rudens šventė.
🏡 Kvietėme Mažeikių miesto bei rajono gyventojus susipažinti, prisiminti, paragauti, pasvajoti – kas gi toliau, 2022 m., laukia mūsų visų bendruomeninio sodo?
👨‍🍳 Renginio metu vaišinome Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojos Galinos virta sodo gėrybių sriuba ir šefo Mario ruoštu troškiniu!
💁 Vakar buvo puiki proga užlipti ant sodo teritorijoje naujai įrengto šaligatvio, kuris palengvins sodo pasiekiamumą ir negalią turintiems žmonėms. Įrengta aikštelė su jau turimais suolais ir stalais atvers naujas galimybes visiems Mažeikių rajono gyventojams spontaniškai ar organizuotai susirinkti ir naudotis sodo erdve.
🍃 Sodas – vieta susitikti, susipažinti, pabendrauti, pasidalinti, įsitraukti į bendruomenės gyvenimą, tiesiog pabūti kartu!
___________________
💚 Dėkojame visiems 2021 m. įsitraukusiems ir prisidėjusiems prie sodo atsiradimo bei augimo. Tariame žalią ,,ačiū“ kiekvienam kartu ir individualiai! Esate nuostabūs!
📷 Dalinamės šventės akimirkomis, kurios puikai atspindi mūsų projekto vertybes: kartų dialogas, mokymasis per patirtį, komandinis darbas, bendrystė, tvarumas, procesas, solidarumas…
◾ Projektą remia | Europos solidarumo korpusas
◾ Projektą įgyvendina | jaunimo iniciatyvinė grupė ir Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centras


Skip to content