Šeimos krizių centro gyventoja dalinasi savo istorija ir patirtimi apie Centre gaunamas paslaugas

Šeimos krizių centro gyventoja dalinasi savo istorija ir patirtimi apie Centre gaunamas paslaugas

Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Šeimos krizių centro gyventoja dalinasi savo istorija ir patirtimi apie Centre gaunamas paslaugas.
🖋️ „Išaušo 2021 m. lapkričio 3 d. Tai diena, kai savo gyvenime priėmiau patį svarbiausią sprendimą – nebekentėti.
Esu 37 metų moteris, keturių vaikų mama, kuri daug metų kentėjo fizinį ir psichologinį smurtą nuo savo vyro, savo vaikų tėvo. Gerų žmonių dėka atsidūriau šioje įstaigoje – Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Šeimos krizių centre. Įstaigoje dirba labai šaunus ir atjaučiantis kolektyvas, kuris ištiesė pagalbos ranką ištikus nelaimei. Gyvendama tarp keturių sienų, niekada nemaniau, kad aplink yra tiek gerų, supratingų, atjaučiančių žmonių.
Šeimos krizių centras – vieta kur galima laikinai apsigyventi kartu su vaikais ir jaustis saugiai. Tarpininkaujant krizių centro specialistams pradėtas skyrybų procesas. Dukrytė pradėjo lankyti darželį, gautas socialinis būstas. Palaikyta ir paskatinta įgijau pasitikėjimo savimi, pamilau save iš naujo! Šio centro specialistai labai palaikė ir skatino nepasiduoti, kovoti už save ir vaikus, todėl šiandien aš laiminga.
Noriu nuoširdžiai padėkoti Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Šeimos krizių centro specialistams už suprantamai paaiškintą ir suteiktą informaciją, tarpininkavimą bei malonų bendravimą“.
E.Ž.


Skip to content