Sveikinimas globėjų dienos proga

Sveikinimas globėjų dienos proga

Vaikų globėjai – pakvietę į savo namus nepažįstamą žmogų, kuriam reikia suteikti sparnus. Patikėję širdimi ir protu ir pasiryžę užauginti žmogų, todėl verti kiekvieno iš mūsų pagarbos bei palaikymo. 
Pirmąjį liepos sekmadienį švęsime Globėjų dieną ir dėkosime tiems, kurie išgirdo vaikus, o išgirdę – apkabino.
Mažeikių rajono Šeimos ir vaiko gerovės centro Globos skyriaus darbuotojai nuoširdžiai sveikina Mažeikių rajono globėjus (rūpintojus), budinčius globėjus, įtėvius, šeimynos dalyvius ar ketinančius jais tapti. 
Su globėjų diena!   
Kviečiame pasižiūrėti Mažeikių rajono Šeimos ir vaiko gerovės centro Globos skyriaus darbuotojų sveikinimą: video sveikinimas globėjų dienos proga.

Šiemet Globėjų diena įgijo savo kūrybinį veidą – Globėjų dienos simbolį „Didelis širdies gerumas“. Jį įkvėpė menininko Leono Striogos, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, medinė skulptūra. L. Striogos dirbtuvėje gimė ne tik pati skulptūra, bet ir suvokimas, jog skaidri emocija, šiluma ir mažo žmogaus didelės viltys gali sutilpti viename nuoširdžiame rankų darbo kūrinyje.

Šis simbolis – globėjo, kurio vis dar laukia Lietuvos Vaikų globos institucijose augantys 1777 vaikai, jautri meninė išraiška.